// Web Yazılım
 
 •  

  Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz;

  Web sitemize hoş geldiniz, sadece birkaç dakikanızı ayırarak bu mükemmel web tasarım sistemi yazılımını keşfedebilirsiniz. 

  Günümüz internet kullanıcılarının %90 gibi bir rakamı güncel olay ve gelişmelerden haberdar olmak için haber sitelerini zorunluymuşcasına ziyaret etmekte. 
  İnternetsiteni al ekibi olarak, bu iş için gecesini gündüzüne katan Web sitesi sahiplerinin veya web sitesi kurmayı düşünen kurum/kuruluş birim veya bireysel firmaların, haber scripti konusunda sahip olduğumuz yılların tecrübe birikimi ve siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusundan yola çıkarak, uzun bir çalışma sonrası PHP5, MySQL, HTML5, CSS3, jQuery gibi en son teknolojik yazılım dillerini kullanarak sizler için en profesyonel haber yazılımını hazırladık. 

  İnternet Siteni Al; Kurumsal Web Scripti, Tam bir "SEO" Arama Motoru dostu olarak tüm detaylar düşünülüp en ince ayrıntılara kadar büyük bir önem ve özen göstererek kusursuz bir şekilde siz değerli müşterilerimizin en iyi yerlere gelebilmesi ve en iyi şekilde haberlerini sunabilmesi için büyük bir emek harcanarak hazırlanmıştır.

  OTOMASYON SİSTEMLERİ

   

  İyi bir işletmeye sahipsiniz, peki ya kaliteli bir otomasyona sahip misiniz.? 
  Otomasyon sistemleri işletmeniz için verilerinizi  her zaman kontrol altına tutmak için var, stok - depo yönetiminden ofis uygulamasına, ERP üretiminden tedarik zincirine ve muhasebenize dek her şey parmaklarınızın ucunda. Otomasyonla birlikte internetten işleminizi her zaman kontrol edebilirsiniz.

   

  NEDİR BU OTOMASYONLAR

   

  • Mağaza / Market otomasyonu
  • Online Plasiyer Sistemi 
  • Restoran & Cafe otomasyonu
  • Barkod Sistemleri
  • Personel Kontrol Sistemi
  • Laboratuar

   


 
 
 
 
 
 
 
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.